Stumdomi vartai

Stumdomi vartai praktiškas ir funkcionalus vartų sprendimas.

Puikiai pritaikomi įvairiems tvorų tipams, kadangi galima rinktis bet kokį vartų užpildą (segmentinį, skardos profilių, metalinių strypų, skardos modulinį ir kt.).

Vartai komplektuojami kartu su stulpais, kadangi vartai turi turėti savo nepriklausomą sistemą vienoje plokštumoje, todėl jų tvirtinimas prie tvoros stulpų nepatartinas. Kokybiški vartų stulpai bei tinkamai įrengtas jų pamatas lemia vartų funkcionalumą ir ilgą nudojimo laiką.

Įprastai gaminami vienos dalies, tačiau pramoniniuose objektuose, galimas ir dviejų dalių vartų variantas.

Stumdomų vartų privalumas, kad jiems reikia kur kas mažiau vietos kieme nei varstomiems, todėl tai puikus pasirinkimas mažoms teritorijoms. Atkreiptinas dėmesys, kad tokiam vartų tipui reikalingas apie 40 procentų ilgesnis plotis nei įvažiavimo.

Stumdomais vartais galima užtverti didesnius įvažiavimus bei tuomet, kai reikia įvažiuoti į kiemą iš siauros gatvelės arba nepatogiu kampu. Praktiškas pasirinkimas žiemos metu, kadangi nereikės nukasti sniego jų atvėrimui, tinka bet kokiai grindinio dangai ir kokybei. Kadangi vežantieji ratukai juda plieninio profilio viduje, jie yra apsaugoti nuo purvo ir drėgmės.

Stumdomi į vieną, dešinę arba kairę, pusę pasirinktinai.

Sumdomų vartų montavimui reikia betonuoti pamatą, kurrio išmatavimai priklauso nuo vartų dydžio ir svorio. Tinkamai ir kokybiškai įrengtas vartų pamatas (banketė) Jums leis aptverti bet kokio ilgio įvažiavimą.

Siūlome tiek rankiniu būdu, tiek automatine pavara atveriamus vartus.

Domina kainos – susisiekit!
Atsižvelgdami į Jūsų poreikius kiekvieną užsakymą apskaičiuojame ir suplanuojame individualiai, pasiūlome priimtiniausią kainą.