Varstomi vartai


Varstomi vartai – įprastas vienų ar dviejų dalių vartų tipas, kuriuos galima atverti tiek į vidinę kiemo pusę, tiek į išorę.

Puikiai pritaikomi įvairiems tvorų tipams, kadangi galima rinktis bet kokį vartų užpildą (segmentinį, skardos profilių, metalinių strypų, skardos modulinį ir kt.).

Jų atvėrimo plotui reikia didesnės neužstatytos teritorijos, todėl renkantis būtina įsivertinti kiemo laisvą plotą, tačiau puikiai tinka esant siauram įvažiavimui.

Vartai komplektuojami kartu su stulpais. Vartai turi turėti savo nepriklausomą sistemą vienoje plokštumoje, todėl jų tvirtinimas prie tvoros stulpų nepatartinas. Kokybiški vartų stulpai bei tinkamai įrengtas jų pamatas lemia vartų funkcionalumą ir ilgą nudojimo laiką. Taip pat svarbu parinkti tinkamus vartų vyrius: standartiniai vartų vyriai leidžia vartams atsiverti api 110 laipsnių kampu, sumontavus specialius vyrius vartaai gali atsidaryti 180 laipsnių kampu. Standartinis vartų modelis gaminamas su kilpomis pakabinamai spynai ir ir fiksatoriais, kurie nuleidžiami į žemę.

Siūlome tiek rankiniu būdu, tiek automatine pavara atveriamus vartus.

Automatiniams varstomiems automatiniams vartams reikalingi vienas arba du varikliukai bei atitinkamai turi būti įrengta elektros instaliacija iš vienos ar abiejų pusių.

Domina kainos – susisiekit!
Atsižvelgdami į Jūsų poreikius kiekvieną užsakymą apskaičiuojame ir suplanuojame individualiai, pasiūlome priimtiniausią kainą.